Menu
Galileo Corporation s.r.o.

Pomáháme s digitalizací

obcí, měst a příspěvkových organizací...

Kariéra

Kariéra

Máš zájem o kariéru v naší společnosti?
Napiš nám na e-mail, který nalezneš ve spodní části stránky.

​​

Jsme jeden tým a hrajeme "fair play"

Co říká vedení společnosti?

​​

"Klíčem úspěchu jsou právě lidé, kteří v Galileu tvoří jeden tým... není to jen o práci, ale i o zábavě a přátelství..."

"Být jedničkou na trhu s webovými stránkami a mobilní aplikací pro samosprávu pro mě znamená nejen velkou radost, ale především cítím velkou zodpovědnost.

Jsem hrdý na to, že díky naší usilovné práci, sledování trendů, inovacím a především skvělému kolektivu děláme webové stránky přívětivější pro všechny.

Klíčem úspěchu jsou právě lidé, kteří v Galileu tvoří jeden tým. Dobré pracovní prostředí je pro mě klíčové. U nás to proto není jen o práci, ale i o zábavě a přátelství."

Dušan Procházka, majitel a jednatel společnosti

"Mám radost, když mi kolegové řeknou, že je práce baví..."

"V Galileu mě to baví. Už 11 let. Vím, že pracuji pro zákazníky, aby od nás měli to, co potřebují, co jim šetří čas a že jim vždy pomůžeme. Mám radost, když mi kolegové řeknou, že je práce baví, jsou tu rádi a že je tu důvěra a otevřenost. To je nejvíc."

Jitka Vejvodová, projektový manažer

Jaký názor mají naši kolegové?

​​

"…miluji svoji práci, baví mě cestovat a mám možnost setkávat se skvělými lidmi..."

"Jsem v Galileu 11 let a za tu dobu jsem nacestoval téměř půl milionu kilometrů za úřady a lidmi, kteří je řídí. Jako životní optimista a otevřený člověk mám rád setkávání se zákazníky, s mnohými z nich mám přátelské vztahy a i oni mě vždy rádi vidí. Vídáme se pravidelně několikrát do roka.

Vyjíždím na cesty po svém regionu za každého počasí, v zimě i v létě a moje starostky a starostové se mohou spolehnout, že k nim dorazím. A také, že jim vždy pomohu vše vyřešit a vysvětlit. Koneckonců tak to děláme všichni u nás v Galileu. Jsme totiž firma plná úžasných lidí."

Jakub Červený, obchodní zástupce

"Pracovat v Galileo týmu mě baví… jsme tu jeden pro druhého..."

"Jsem sice „nováčkem na Technické podpoře“, za to ale mohu s jistotou říci, že bych nikde jinde nenašla lepší kolektiv. Kolegové mě do svého týmu přijali s otevřenou náručí, se vším mi pomohli a do teď pomáhají - jsme tu jeden pro druhého. Společně pracujeme na tom, aby s námi byli zákazníci co nejvíce spokojení a spolupráce s námi je bavila."

Veronika Pecháčková, technička

"...sdílím hodnoty společnosti jako je vzájemná důvěra, podpora a pomoc..."

"Společnost Galileo Corporation s.r.o. mi přirostla k srdci. Začal jsem zde pracovat jako převodce dat v roce 2018. Nezůstal jsem však jen u převodů dat. Dostal jsem možnost testovat webové stránky a podílet se na dalších a dalších zajímavých projektech. Postupem času jsem získal cenné zkušenosti. To vše v přátelské atmosféře.

Plně sdílím hodnoty společnosti jako je vzájemná důvěra, podpora a pomoc. Protože studuji vysokou školu, oceňuji také flexibilitu práce."

Václav Hlaváč, tester

"...nové moderní pracovní zázemí, skvělý kolektiv, výborná káva..."

"Před dvěma lety jsem se pustila do nové výzvy – najít si novou práci. Hledala jsem místo, kde bude dobrý kolektiv, kde se budu dále vzdělávat, kde se budu cítit dobře, kde mě práce bude bavit…

Vše jsem našla na technické podpoře ve firmě Galileo. Firma se rozvíjí, rozšiřuje, modernizuje. Společně se snažíme plnit přání zákazníků. Nové moderní pracovní zázemí, skvělý kolektiv, výborná káva."

Petra Vaňková, technička

Co takhle Galileo Corporation v číslech?

​​
0
spolupracovníků
0
let průměrný věk
0
typů pracovních pozic
0
let držíme spolu

Možná hledáme právě tebe!

Staň se posilou našeho týmu a poznej vše na vlastní kůži.
Společně zvládneme zajímavé i náročné projekty.

​​

Bohužel v současné době
nehledáme nového kolegu

Víš, že máš bohatou praxi a zkušenosti?
Klidně napiš na níže uvedený mail.

​​

Máš zajímavý životopis? Zašli nám ho na e-mail:

job@igalileo.cz

Řekli o nás

Napište nám

Stisknutím tlačítka Odeslat berete na vědomí, že pro tyto účely vyřízení vašeho dotazu budeme po nezbytně dlouhou dobu zpracovávat vaše vyplněné osobní údaje.
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty, opište následující kód:
captcha
captcha

Technická podpora

Kontakty

Telefon: +420 226 257 057
E-mail: podpora@igalileo.cz
Datová schránka: pgm7j85

Provozní doba

Pondělí8:00 - 17:00 Úterý8:00 - 17:00 Středa8:00 - 17:00 Čtvrtek8:00 - 17:00 Pátek8:00 - 16:00

na začátek stránky