Navigace

Obsah

www.zsbudisov.cz

Skupina:
Školy, školky
Okres:
Třebíč
Kraj:
Vysočina
Datum realizace:
8. 5. 2018
Základní škola Budišov se snaží o vytváření těch nejlepších podmínek pro školní i mimoškolní výuku a výchovu. Snaží se zároveň o maximální spolupráci rodiny a školy a o vytváření co nejlepšího vztahu dětí a rodičů ke škole a tím k dosahování optimálních výsledků vzdělávání.
Škola se nachází nedaleko centra obce. Je obklopena parčíkem, který je využíván jako zelená učebna. Součástí školy jsou školní pozemek, tělocvična a divadelní sál. K výuce jsou dále využívány prostory v těsné blízkosti školy - tenisové kurty s umělým povrchem, travnaté fotbalové hřiště a zámecký park.
Budova školy je z 50. let 20. století. V roce 2006 byla dokončena přístavba nové školní kuchyně s jídelnou.
Zásadní proměna však nastala v roce 2015, kdy škola změnila svůj vzhled. Byla provedena celková výměna oken se zateplením pláště budovy.
Ve škole jsou v jedenácti třídách interaktivní tabule s výukovými i vzdělávacími programy, dále jazyková, relaxační a počítačová učebna s připojením na internet.
Děti používají knihovnu, školní zahradu, dílnu, cvičnou kuchyňku a keramickou dílnu.
Škola se zapojila do projektů financovaných z ESF a rozpočtu ČR: Polytechnické vzdělávání, Čtenářství a AJ, ORP - síťování škol, Klíč k poznání, Perspektiva, aneb učíme s projekty, Inovace výuky.

Chcete podobné řešení? Zanechte nám na sebe kontakt a náš obchodní zástupce Vám nabídne nezávaznou osobní schůzku kde Vám vše dopodrobna vysvětlí.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty, opište následující kód:

captcha
captcha