Navigace

Obsah

www.zsmala.cz

Skupina:
Školy, školky
Okres:
Žďár nad Sázavou
Kraj:
Vysočina
Datum realizace:
19. 12. 2017
Zvláštní škola v Novém Městě na Moravě byla zřízena rozhodnutím odboru školství tehdejšího Okresního národního výboru ve Žďáře nad Sázavou a zahájila svoji činnost 1.9.1969.
K 1.dubnu 2006 zřizovatel změnil název Speciálních škol na Základní škola. Po zrušení školských úřadů a okresů je zřizovatelem školy Kraj Vysočina.
Praktická škola
(odborná příprava se zaměřením na provoz domácnosti, přípravu pokrmů, rukodělná řemesla a zahradnické práce)
Poskytuje střední vzdělání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, kteří ukončili povinnou školní docházku v základní škole speciální, v základní škole praktické, případně v základní škole (integrovaní žáci).
Připravuje žáky pro výkon jednoduchých činností v oblastech praktického života. Zaměřuje se na osvojení manuálních dovedností perspektivně využitelných v profesním i osobním životě a získání kladného vztahu k práci, na rozvoj komunikačních dovedností, kultivaci osobnosti, výchovu ke zdravému životnímu stylu a dosažení maximální možné míry samostatnosti žáka.

Chcete podobné řešení? Zanechte nám na sebe kontakt a náš obchodní zástupce Vám nabídne nezávaznou osobní schůzku kde Vám vše dopodrobna vysvětlí.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty, opište následující kód:

captcha
captcha