Navigace

Obsah

www.jirkov.cz

Skupina:
Města & obce
Okres:
Chomutov
Kraj:
Ústecký
Datum realizace:
1. 9. 2014
Město Jirkov nabízí svým obyvatelům i návštěvníkům široké spektrum možností bydlení, vzdělávání i trávení volného času. Jeho výhodná poloha těží především z bezprostřední blízkosti Krušných hor, přírodních zajímavostí a památek, a také z napojení na významné dopravní trasy a blízkosti sousedního města Chomutov. Obě města jsou navíc propojena linkami městské hromadné dopravy. Jirkov, který leží ve výšce zhruba 300 metrů nad mořem, je dobře dostupný i z německé strany.
Jirkov se rozléhá na úpatí Krušných hor, protéká jím Podkrušnohorský přivaděč a řeka Bílina, na jeho území je několik parků, rybníků i přehrada. Součástí jsou i obce Vinařice, Březenec, Červený Hrádek a Jindřišská. Sousedy žijícími v jednom městě jsou tak vlastně lidé ze sídlištních panelových domů spolu s těmi, co bydlí v historických budovách v centru města i dalšími, kteří pečují o hrázděný domek obklopený krušnohorskými lesy a loukami.

Chcete podobné řešení? Zanechte nám na sebe kontakt a náš obchodní zástupce Vám nabídne nezávaznou osobní schůzku kde Vám vše dopodrobna vysvětlí.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty, opište následující kód:

captcha
captcha