Navigace

Obsah

www.zlatacesta.cz

Skupina:
Mikroregiony a svazky
Okres:
Tachov
Kraj:
Plzeňský
Datum realizace:
19. 6. 2017
Místní akční skupina (dále MAS) je nezávislým společenstvím občanů, neziskových organizací, soukromé podnikatelské sféry a veřejné správy, které spolupracuje na rozvoji území (přihláška). Základním cílem MAS je zlepšování kvality života v regionu. Jedním z nástrojů je realizace strategie rozvoje prostřednictvím dotační podpory místních projektů.
První iniciativa pro vznik MAS Zlatá cesta vzešla z přípravného výboru, který se konal v květnu roku 2006. Skupina aktivních občanů z řad neziskového sektoru, podnikatelů a pracovníků státní správy a samosprávyse rozhodla v souladu s reglementemMAS a metodou LEADER založit místní akční skupinu Zlatá cesta.
Hlavní myšlenkou vzniku MAS byl rozvoj aktivit pro zkvalitňování života jeho obyvatel i návštěvníků. Název Zlatá cesta vychází z tradičního historického pojmu regionu - Zlatá cesta procházela územím tachovského regionu přes region Bärnau a dále na západ.

Chcete podobné řešení? Zanechte nám na sebe kontakt a náš obchodní zástupce Vám nabídne nezávaznou osobní schůzku kde Vám vše dopodrobna vysvětlí.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty, opište následující kód:

captcha
captcha