Menu
Galileo Corporation s.r.o.

Pomáháme s digitalizací

obcí, měst a příspěvkových organizací...

Tvorba webových stránek

jednička v České republice, více než 4000 zákazníků

Mobilní aplikace V OBRAZE

novinky z webu přímo do mobilu občana

SMS zprávy - Smart Info

rozesílání SMS přímo z redakčního systému webu

Elektronické úřední desky

moderní a efektivní způsob zveřejňování dokumentů

Názor zákazníka z města Mimoň

Názor zákazníka z města Mimoň

Přečtěte si příběh, který sepsal vedoucí správního odboru Bc. Matyáš Kabeš, aby vás seznámil s tvorbou webu ve městě Mimoň.

​​

"Jak jsme se rozhodli pořídit si webové stránky a skoncovat s provizoriem …"

"Původní stránky města jsme měli několik let, prošly mnoha úpravami, ale vždy to bylo řešeno tzv. na koleni, o obsluze stránek ani nemluvím, dodnes obdivuji moje kolegyně (úřednice), které naprosto bravurně (nic jiného jim nezbylo), ovládaly programovací jazyk.

V roce 2020 nám došla trpělivost a já se začal zabývat dodavatelem nových stránek. Nabídka ze strany města mohla být pro dodavatele zajímavá, protože vedení města rozhodlo, že se připojí i příspěvkové organizace."

Původní webové stránky

Původní web města Mimoň byl zastaralý a nedostatečně přehledný pro uživatele.
Web také nesplňoval současné trendy.

Původní web

"... byly nám představeny funkce webu od Galilea a já měl ještě ten den jasno ..."

"Rozeslal jsem přibližně tři nabídky a během krátké chvíle se ozvala firma Galileo. Zpočátku mi přišlo jednání po telefonu hrozně rychlé, ale nakonec jsem si řekl, vlastně tohle je to co potřebujeme. Následovala první schůzka, kde jsme si vyjasnili, co nám na našem webu vadí, byly nám představeny funkce webu od Galilea a já měl ještě ten den jasno. Vedení města jsem v krátké době přeložil cenovou nabídku, která byla schválena a tvorba webu začala.

Překvapivé pro obě strany asi byl fakt, že jsme si pouze jednou rozkreslili náhled webu na papír a pak už jsme nechali pracovat grafika. Když nastal den D a přišly nám náhledy webu, byli jsme v šoku, dá se říct, aniž bychom s někým konzultovali vzhled, bylo to přesně to, co jsme si představovali. Grafika byla odsouhlasena ještě tentýž den, dokonce možná i v tu samou hodinu."

Nový web

Grafika nového webu

Grafika nového webu byla vytvořena dle požadavků zákazníka. Splňuje vše, co splňovat má. Web je přehledný, responzivní a moderní.

"... a my si v klidu pracovali na své práci, vůbec nijak nás tvorba webu nezatěžovala ..."

"Nyní se ve firmě Galileo pracovalo na převodu dat, nastavení funkčnosti webu a my si v klidu pracovali na své práci, vůbec nijak nás tvorba webu nezatěžovala. Jediné z čeho jsem v duchu trnul, byla funkčnost redakčního systému, doufal jsem, že bude jednoduchý, přehledný a uživatelsky přívětivý.

Blížil se den spuštění webu a ozval se školitel na obsluhu stránek, vše probíhalo přes vzdálenou plochu a po prvním přihlášení nám všem spadl kámen ze srdce, redakční systém je naprosto přehledný, funkční. Školení bylo opravdu důkladné, ale vzhledem k našim zkušenostem jsme v jeden den zvládli dvě lekce.

Web byl spuštěn přesně podle domluvy a do dnešního dne jsme zatím nepotřebovali pomoc technické podpory, z toho plyne i to, že web má firma promyšlený a funkční. Doufáme, že do budoucna bude spolupráce s firmou tak dobrá, jako byla doposud."

Bc. Matyáš Kabeš, vedoucí správního odboru

Máte zájem o naše weby?
Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme.

Napište nám

Řekli o nás

Napište nám

Napište nám

Stisknutím tlačítka "Odeslat" berete na vědomí, že pro tyto účely vyřízení vašeho dotazu budeme po nezbytně dlouhou dobu zpracovávat vaše vyplněné osobní údaje.

Technická podpora

Kontakty

Telefon: +420 226 257 057
E-mail: podpora@igalileo.cz
Datová schránka: pgm7j85

Provozní doba

Pondělí8:00 - 17:00 Úterý8:00 - 17:00 Středa8:00 - 17:00 Čtvrtek8:00 - 17:00 Pátek8:00 - 16:00

na začátek stránky