Menu
Galileo Corporation s.r.o.

Pomáháme s digitalizací

obcí, měst a příspěvkových organizací...

Tvorba webových stránek

jednička v České republice, více než 4000 zákazníků

Mobilní aplikace V OBRAZE

novinky z webu přímo do mobilu občana

SMS zprávy - Smart Info

rozesílání SMS přímo z redakčního systému webu

Elektronické úřední desky

moderní a efektivní způsob zveřejňování dokumentů

Slovo místostarosty Horoměřic

Slovo místostarosty Horoměřic

Přečtěte si příběh, který sepsal 1. místostarosta obce Horoměřice Ing. Aleš Sedláček.

​​

"Internetové stránky obce byly nejen nehezké, ale neplnily zákonné povinnosti a jejich administrace byl nadlidský výkon …"

"Když jsme přicházeli na podzim 2018 na radnici, existoval omezený počet komunikačních kanálů směrem k občanům. Internetové stránky obce byly nejen nehezké, ale neplnily zákonné povinnosti a jejich administrace byl nadlidský výkon. Stránky byly nepřehledné a něco na nich vyhledat skoro nemožné.

Díky naší komisi pro otevřenou radnici a informační technologie, jsme měli kvalifikovaný tým, který připravil zadání, se kterým jsme poptávali dodavatelské firmy. Galileo vyhrálo a to jak díky nabízenému řešení, tak jasné komunikaci a cenové politice."

Původní webové stránky

Původní web obce Horoměřice byl zastaralý a nedostatečně přehledný pro uživatele. Administrace byla zbytečně složitá. Web také nesplňoval současné trendy.

Pohled na starý web

"V Galileu dodrželi vše, k čemu se zavázali - a ještě včas."

"Byli jsme překvapeni, že vlastní výrobu stránek jsme, nakonec neplánovaně brzdili my, nikoli dodavatel, jak často bývá realitou. Zkrátka jsme si neuvědomili, že naše kapacita, věnovat se projektu byla nižší, než jsme předpokládali. Oproti tomu v Galileu dodrželi vše, k čemu se zavázali - a ještě včas."

Nové webové stránky

Nový web jsme vytvořili přesně dle požadavků zástupců obce Horoměřice. Všechny naše kroky jsme pravidelně konzultovali.

Současný web Horoměřic

Jaké využívají Horoměřice komunikační kanály?

​​

"Nyní se těšíme na modul Smart Info, který umožní i rozesílání sms. Tím se pro nás stává dosavadní služba zcela zbytečná ..."

"Naše nové stránky se měly stát hlavním komunikačním kanálem obce. Tou dobou jsme používali jiný rozesílkový systém SMS a emailů. V praxi to znamenalo, že musíme aktualitu jednou publikovat na webu a pak zcela přeformátovat a přepsat do rozesílkového systému. Jak to bylo možné, začali jsme využívat rozesílkový systém od Galilea a práci nám to výrazně ulehčilo. Nyní se těšíme na modul Smart Info, který umožní i rozesílání sms. Tím se pro nás stává dosavadní služba zcela zbytečná, protože hlášení závad je také již součástí našich stránek.

V současné době uvažujeme o elektronické úřední desce, hledáme rezervační systém pro schůzky s radními, hledáme efektivní způsob zveřejňování smluv."

Jak hodnotí 1. místostarosta obce spolupráci s námi?

​​

"Jsou ochotní se pouštět do nových výzev a my pak rádi novinky testujeme. ... komunikace se všemi se nese v kreativním a přátelském duchu. "

"Skvělé na naší spolupráci je to, že jsou přístupní debatě o speciálních potřebách naší obce. Jsou ochotní se pouštět do nových výzev a my pak rádi novinky testujeme. Baví nás to, protože toto je přístup, který není zcela běžný. U jiných dodavatelů spíše slyšíme o tom, že naše potřeby jsou zcela ojedinělé a pro dodavatele nezajímavé.

Na začátku jsme byli v kontaktu pouze s naší obchodní zástupkyní Michaelou Patlokou, později i s vedením společnosti a technickými pracovníky. Celkově mohu potvrdit, že komunikace se všemi se nese v kreativním a přátelském duchu."

Ing. Aleš Sedláček, 1. místostarosta obce Horoměřice

Máte zájem o naše weby?
Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme.

Napište nám

Řekli o nás

Napište nám

Napište nám

Stisknutím tlačítka "Odeslat" berete na vědomí, že pro tyto účely vyřízení vašeho dotazu budeme po nezbytně dlouhou dobu zpracovávat vaše vyplněné osobní údaje.

Technická podpora

Kontakty

Telefon: +420 226 257 057
E-mail: podpora@igalileo.cz
Datová schránka: pgm7j85

Provozní doba

Pondělí8:00 - 17:00 Úterý8:00 - 17:00 Středa8:00 - 17:00 Čtvrtek8:00 - 17:00 Pátek8:00 - 16:00

na začátek stránky