Navigace

Obsah

Kariéra

 Obchodní zástupce

V současné době hledáme nové kolegy pro rozšíření obchodního týmu po celé České republice.

  • Jste komunikativní ?
  • Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou ?
  • Očekáváte ohodnocení podle vašeho výsledku ?
  • Dokážete být samostatní, flexibilní a nebojíte se zodpovědnosti ?

Pak nám prosím zašlete Vás životopis na adresu job@igalileo.cz

 Programátor

Hledáme posilu pro rozšíření našeho programátorského teamu.

Pokud vám technologie jako objektové PHP5/7, Symfony, Git, HTML5, javascript, MySQL nejsou cizí, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v ryze české společnosti
  • zázemí stabilního a zkušeného teamu
  • možnost práce z domova
  • stravenky, příspěvek na pojištění a další benefity
  • prostor pro osobní rozvoj, školení a další vzdělávání

Životopisy zasílejte na adresu job@igalileo.cz

 Vývojář webu, HTML/CSS kodér

Hledáme nového kolegu pro rozšíření týmu vývojářů webů, kodérů webových stránek.

Místo práce: Plzeň

Náplň práce:

  • Kódování a tvorba webových projektů
  • Vývoj nových produktů v oblasti státní správy a turistického ruchu

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, praxe v oboru výhodou
  • Pokročilá znalost HTML, CSS, JavaScript
  • Základní znalost grafického programu Adobe Photoshop
  • Zkušenosti s responzivním designem výhodou
  • Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
  • Samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilním a pohodovém kolektivu
  • Práci na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Osobní rozvoj: školení, vzdělávací kurzy, firemní akce
  • Firemní benefity

Životopisy posílejte na: job@igalileo.cz